EGE ÜNİVERSİTESİ

Fen Fakültesi Biyoloji Bölümü

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Bayramlaşma ve FEDEK

25-26 Nisan 2019- Biyoloji Bölüm Kurulu olarak Dekanımız ve Yardımcılarıyla Ramazan Bayramı vesilesiyle biraraya geldik ve eğitim akreditasyonuyla ilgili önemli kararlar aldık. H devamı..
Bilim Şenliği

25-26 Nisan 2019- Bu yıl 10. düzenlenen Bilim Haftasında Bölümümüz de stant açtı. Stanttaki deneylerimiz, canlı tarantula ve peygamber böceğimiz, bö devamı..
Biyologlar Günü Kutlaması

16 Nisan 2019- Dekanımız Sayın Prof. Dr. İhsan YAŞA Biyologlar Günü dolayısıyla Bölüm Başkanlığımıza ziyarette bulunup, Bölüm Kurulu Üyelerimizin şahsında t&u devamı..
Unutmadan Öğreniyorum Projesi Protokolü

5 Nisan 2019- Ege Üniversitesi Fen Fakültesi ile Bornova İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü arasında Unutmadan Öğreniyorum Projesinin Protokolü imzalandı devamı..
Prof. Dr. Bayram Göçmen İçin Anma Töreni

5 Nisan 2019- Kısa bir süre önce aramızdan ayrılan Prof. Dr. Bayram Göçmen için Fen Fakültesi Konferans Salonunda Anma Töreni düzenlenmiştir. Baş devamı..
FEDEK Sunumu

4 Nisan 2019- Doç. Dr. Ayhan Şenkardeşler tarafından Biyoloji Bölümümüze FEDEK Akreditasyonu konusunda bilgilendirme sunumu yapılmıştır. Yapılan sunumun ardından, devamı..
Acı kaybımız

Bölümümüzün öğretim üyelerinden Prof. Dr. Bayram Göçmen’i 22 Mart 2019 Cuma günü kaybettik. Yakalandığı amansız hastalıkla mü devamı..
3. sınıf öğrencilerimizle staj toplantısı

15 Mart 2019- Biyoloji Bölümümüzün 3. sınıflarında uygulanan zorunlu staj hakkında bölümümüzde bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir. Top devamı..
Umutmadan Öğreniyorum Projemiz

15 Mart 2019- Fakültemiz ile Bornova İlçe Milli Eğitim arasında imzalanan "Unutmadan Öğreniyoruz" projesi başlamıştır. Projenin amacı, gönüllü &uum devamı..
Rektörümüz incelemelerde bulundu

9 Mart 2019- Rektörümüz Prof. Dr. Necdet Budak, haftasonunda Fakültemize gelerek incelemelerde bulundu. Kendisini Dekanımızda, Bölüm Başkanlığımızla ve Anabili devamı..
Eski Anabilim Dalı Başkanlarımıza teşekkür ettik

23 Ocak 2019- Biyoloji Bölümümüzde daha önceden görev yapan Anabilim Dalı Başkanlarımızdan Prof. Dr. Aykut Güvensen'e, Prof. Dr. Cemal Ün'e ve Pr devamı..